Hakkımızda

Tatvan’ ın tam Şehir Merkezinde bulunan Otelimiz, Bitlis İl Merkezi’nin Tarihi dokusuna 25 Km, Nemrut Krater Gölü’nün eşsiz güzelliğine 13 Km mesafededir. Muş Havalimanı 80 Km uzaklıkta, Van Havalimanına ise 110 Km uzaklıktadır. Tren Garı ve Feribot İşletmesi yaklaşık 1,5 Km mesafededir. Otelimizin merkezi konumu itibariyle seyahat acenteleri, bankalar, alışveriş merkezleri, restoranlar, idari binalar yürüyüş mesafesindedir. Çevre il ve ilçelere rahatlıkla araç temin edilebilmektedir.


Tek kişilik odaların yanı sıra iki ve üç kişilik; sade, açık renklerle ve modern bir tarzda dekore edilmiş odalarla hizmet vermekte olan otelimizde; Kartlı kilit sistemi, Energy Saver elektrik sistemi, Zemin halı, Yastık menüsü, Saç kurutma makinesi, Kişisel Temizlik ürünleri, Açık büfe kahvaltı, Kiralık laptop, Uydu tv, Minibar, Ücretsiz, sınırsız ve hızlı Wi-fi, 82 Ekran LCD Tv, Uydu Tv, Direkt hat telefon, Modern ve Zarif çizgilere sahip odalar, Güvenlik ve kamera sistemi, Bina ve odalarda Yangın Alarm Sistemi, Tercihe göre sigara içilmeyen odalar, Kuru temizleme hizmeti ve Vangölü manzaralı odalar…

Konuklarımız gün boyunca oda servisimizden yararlanabilir, ücretsiz sunduğumuz zengin açık büfe kahvaltımızla güne iyi bir başlangıç yapabilirler. 7/24 açık resepsiyonumuz misafirlerimize danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

“Otelimiz de konaklayan, konuklarımızın veya tur acentelerinin talebi doğrultusunda, otelimize ait servis araçlarımızla ve rehberlerimizle her gün Nemrut Krater gölüne, Tarihi Bitlis El-Aman Hanı'na, Tarihi Ahlat Selçuklu Kümbetleri’ne, Süphan Dağı’na, İshak Paşa Sarayı’na ve Van Akdamar Adası’na turlar düzenlemektedir. (Talep doğrultusunda kişi bazında veya grup bazında ücretlendirme yapılmaktadır.)

Hakkımızda